Без категорії

Інструмент для фальцевої покрівлі

Основні причини популярності фальцевих покрівель

Инструмент для укладки фальцевой кровли Незважаючи на те, що в даний час вибір матеріалів, що застосовуються для пристрою покрівель, вражає своєю різноманітністю, популярність металевих дахів не знижується.

Якщо подивитися на те, які види покрівель на похилих дахах найбільш поширені, то, без сумніву, саме фальцеві зустрічаються найчастіше.

Секрет успіху досить простий:

  • можливо вибрати як бюджетні, так і престижні матеріали для монтажу покрівлі фальцевим методом;
  • пристрій даного покриття може здійснюватися на дахах найскладніших форм;
  • якісний монтаж крівлі – запорука її абсолютної герметичності, довговічності і т.д.

Окремо хотілося б відзначити, що, вибираючи в якості матеріалу для даху рулонний матеріал, виходить досить непогано заощадити за рахунок того, що, в даному випадку вдається звести до мінімуму кількість відходів покрівельного матеріалу.

Метал привозять на будмайданчик в рулонах, де за допомогою спеціального обладнання та інструменту для фальцевой покрівлі здійснюють його профілювання і виготовлення панелей-картин відповідно до параметрів даху.

Фальцепрокатні верстати і інший інструмент для фальцевой покрівлі

Виробництво панелей фальцевой покрівлі може здійснюватися на універсальному, мобільному, автоматизованому, цеховому фальцепрокатні верстати.

Найбільш затребуваним обладнанням сьогодні є мобільні верстати, оскільки з їх допомогою стає можливим здійснювати виробництво покрівельних картин безпосередньо на будівельному об’єкті.

Завдяки цьому економляться значні кошти на транспортуванні довгомірних панелей, а також стає можливим виготовляти панель-картини, довжина яких дорівнює довжині скатів, за рахунок чого кількість поперечних з’єднань істотно знижується, що найсприятливішим чином позначається на поліпшенні показників герметичності фальцевої покрівлі.

Після того, як були виготовлені покрівельні картини, вони переміщаються на дах, після чого проводиться їх укладання та стикування панелей.

В даний час найпопулярніша технологія монтажу – методом подвійного стоячого фальца із застосуванням спеціальних інструментів.

Як ручного покрівельного інструменту використовують хапи і рамки для закриття подвійного фальца. Процес монтажу таких покрівель також вимагає використання обладнання для закриття фальца, представленого напівавтоматичними і електричними фальцезакаточний машинами.

Сучасний інструмент для фальцевої покрівлі відрізняється підвищеною продуктивністю, своєю компактністю, простим зверненням в роботі, завдяки чому якість монтажу покрівель методом подвійного фальца дійсно заслуговує довіри.