Мідний посуд - яке їх явище?
Без категорії

Мідний посуд – яке їх явище?

Мідний посуд колись був надзвичайно популярним аксесуаром в домашніх умовах – мідь вважалася міцним матеріалом, придатним для виробництва посуду. Наразі «мода» на мідь повертається, також із суто здоров’я. Цей метал також має властивості, які позитивно впливають на наш організм. У чому магія міді?

Властивості міді

Мідні посудини – це не лише міцний продукт, який буде служити нам роками. Перш за все, це прекрасний спосіб компенсувати дефіцит міді та очищати воду, яку ми п’ємо щодня. Мідь є важливим елементом в організмі людини. Він бере участь, серед інших, у синтезі гемоглобіну та транспорту кисню. Крім того, він сприяє боротьбі з вільними радикалами, які, серед іншого, відповідають за розвиток раку. Його дефіцит може викликати, серед іншого, анемію, набряки, знебарвлення шкіри та навіть пошкодження серця. На щастя, мідь також можна доповнювати їжею. Ми можемо знайти його, серед інших, в бобових, горіхах і печінці. Тож як мідний посуд може нам допомогти?

Очищення води в мідних посудинах

В даний час ми використовуємо фільтри для очищення води, але правильно, що мідні посудини можуть бути однаково хорошими або навіть кращими. Чому? Іони міді дозволяють швидко позбутися від цвілі, грибків або бактерій з води – все, що вам потрібно, це вода в глечику або графині протягом приблизно 12 годин, щоб зробити її придатною для пиття. Звичайно, в ці дні це може здатися смішним, адже вода в наших кранах не така забруднена, як раніше. Однак мідна вода має й інші властивості. Перш за все, він регулює роботу травної системи, нирок та печінки, знімає запалення (наприклад, суглоби), зміцнює кісткову систему та волосся, а також прискорює загоєння ран завдяки своїм антибактеріальним властивостям.

Мідний посуд може здатися нам лише приємним доповненням, але вони справді містять властивості, які важко переоцінити.