Як розробити дизайн-проект басейну
Будинок на одну сім'ю

Як потрапити в квартиру, якщо монтажний ключ пропав

Історія про передноворічні сюрпризи. Купили нове житло, майже відразу почали робити ремонт, після нового року вже мріяли заїхати.

Перед Новим Роком нам фарбували стіни в усій квартирі. До свят дуже хотілося закінчити роботи зі стелею і підлогою, щоб з’явився хоча б мааааааленькій шансік заїхати на новорічних святах і почати облаштування нового житла. Але виконроб зіграв з нами злий жарт)))

У нас є монтажний ключ для будівельників, він в єдиному екземплярі. Після закінчення ремонту його передбачалося перепрограмувати на основні ключі за допомогою цього єдиного монтажного ключа) На час робіт він постійно був у виконроба і по нашого приїзду ми завжди погоджували зустрічі, і він під’їжджав коли нам це було потрібно.

В результаті перед святами наш виконроб загуляв і загубився. Чи не могли до нього додзвонитися тиждень, а без монтажного ключа двері не відкрити. Тільки ламати. Прораб з’явився тільки після всіх новорічних свят, коли закінчилися відпустки нашого сімейства і почалися робочі будні. Добре хоч стіни встигли пофарбувати!

На цьому наша історія не закінчилася … Після ремонту ми не могли перепрограмувати замок на нові ключі і потрапити до себе взагалі додому, тому що виконроб нам віддав ключ від іншого замку чужої квартири! Сам виконроб знову крізь землю провалився і вийшов на зв’язок тільки через кілька місяців. У підсумку довелося викликати майстра і міняти повністю замки …

Висновок один – не залишайте виконробу монтажний ключ, щоб не виникало подібних ситуацій. Плюс ситуації – тепер ми знаємо як правильно перепрограмувати ключі для квартири монтажним ключем і з задоволенням розповімо про наш досвід.

Як перекодувати замок для нових дверей?

Перепрограмувати замок можна за допомогою фахівця або самостійно. Сама процедура займає не більше 5 хвилин. Щоб це зробити вам потрібен набір ключів до замка, кілька вільних рук і шток для перекодування замка, який входить в комплект.

Покрокова інструкція:

  1. Необхідно вставити в замок монтажний ключ і провернути на 4 обороту, щоб ригелі повністю висунулися;
  2. Потім вставити шток з комплекту для перекодування;
  3. Провернути шток проти годинникової стрілки – повинен з’явитися характерний звук;
  4. Дістати пристрій для перекодування (шток) і вставити один з ключів в комплекті;
  5. Засувати і висунути ключем ригелі до кінця;
  6. Перекодування завершена!

Програмувати замок заново можна стільки раз, стільки потрібно. Для наступної перекодування потрібно купувати новий комплект ключів. Оскільки один ключ можна запрограмувати тільки один раз.

Звертаємо вашу увагу, що від типу замка залежить процес перекодування. Наприклад, цифрові замки необхідно попередньо зняти і розібрати. На електронних замках ключі можна поміняти тільки знаючи старий код та спеціальну комбінацію, яка допоможе привести замок в режим перепрограмування. Без старого коду замок в двері можна тільки заблокувати.