Метал Cor-Ten або кортенівська сталь

Хочете купити кортеновську сталь у Львові або Львівській області?

Хочете придбати оригінальний матеріал для будівельних або дизайнерських проектів?

Вибирайте сталь корт!

https://damet.org/uk/category/metal-corten-uk/

погодостійких матеріали все активніше використовується в промисловості і будівництві, при реалізації арт-об’єктів і сучасних дизайнерських рішень. Ця тенденція повною мірою стосується кортеновской стали – одного з найбільш оригінальних конструкційних матеріалів. Зростаюча популярність COR-TEN steel пояснюється досить незвичайними споживчими властивостями. Перш за все, це вкрай цікавий дизайн, довгий термін служби і висока стійкість до корозії без додаткової обробки поверхні.

Конструктивні особливості матеріалу

Ключова відмінність кортеновской стали від аналогічних продуктів – інша концепція захисту від атмосферного впливу. Розробники пішли по оригінальним шляхом, надавши самій природі подбати про збереження матеріалу, в тому числі і на відкритому повітрі. Шар патини настільки надійно захищає поверхню металу, що вона зовсім не має потреби в грунтовому покритті. А це протягом десятиліть експлуатації може споживачеві заощадити масу часу і коштів.

Отже, що дає наявність шару патини на металі на практиці?

  • по-перше, поверхня стали набуває вельми оригінальний бархатисто-коричневий відтінок, який особливо виглядає незвично і цікаво, особливо, на відстані. Це дозволяє використовувати креативні дизайнерські ідеї в будівництві та арт-об’єктах;
  • по-друге, кортеновской сталь не вимагає додаткового захисту поверхні, що знижує експлуатаційні витрати споживача. Вам не потрібно десятиліттями наносити на метал і періодично оновлювати грунтові та лакофарбові покриття;
  • по-третє, високі антикорозійні властивості матеріалу відкривають широкі можливості щодо застосування в самих різних сферах. Зокрема, знижена теплова корозія робить кортеновской сталь відмінним вибором для використання в димоходах і промисловому теплообмінному обладнанні.

Щодо корозійної стійкості можна додати, що матеріал також показує відмінну опірність до впливу атмосферних факторів – снігу, дощу, туману, льоду. Це обумовлено тим, що легуючі елементи формують нерозчинні сполуки, які практично повністю закривають пори на поверхні металу.

Що потрібно врахувати при експлуатації COR-TEN steel?

кортеновской сталь спочатку виглядає як звичайний метал, оскільки поставляється споживачеві без патини на поверхні. Захисний шар іржі утворюється вже в процесі експлуатації сталевих конструкцій протягом декількох років. Як правило, при нормальних кліматичні умови для цього потрібно приблизно від 1,5 року до 3 років, якщо поверхня металу виявляється то мокрою, то сухий. При бажанні можна використовувати спеціальні продукти для прискореного окислення COR-TEN steel, які виробляються в даний час.

Важливий момент: елементи з кортеновской стали слід планувати так, щоб корозія б не завдавала шкоди іншим частинам конструкції. Зокрема, сталь корт не повинна контактувати з оцинкованими або гальванізованими поверхнями. Оптимальний варіант, коли суміжні поверхні або елементи кріплення виконуються з нержавіючої сталі або інших матеріалів, що володіють високою антикорозійною стійкістю.

Де купити сталь кортен у м. Львів і в Львівській області?

Компанія Damet здійснює поставку преміальних сталей від надійних перевірених виробників. У нас ви можете замовити стали марок COR-TEN, PURAL, HIARC і інші. Ми пропонуємо гарантовано якісні сучасні матеріали на вигідних умовах.

Наші переваги: ​​

  • тільки оригінальні продукти від відомого виробника;
  • гарантія високої якості продукції;
  • професійні консультації;
  • адекватні терміни доставки;
  • вигідні ціни.

Хочете купити кортеновську сталь у Львові або Львівській області? Зв’яжіться з нашими фахівцями через форму зворотного зв’язку, по ел. поштою або телефоном. Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання і надамо всю необхідну інформацію.

Телефонуйте прямо зараз: