Найкраща покрівля для скатних дахів
Без категории

Найкраща покрівля для скатних дахів

Похилі дахи мають не тільки надзвичайно естетичний характер, але й функціональні. Перш за все, на них не накопичується ні вода, ні сніг; опади стікають з них природним шляхом. Тому покриття, призначені для скатних дахів, не вимагають такої ж герметичності, як для плоских дахів.

Чому варто покривати похилі дахи?

Дуже вдалим рішенням є використання на похилих дахах керамічної або бетонної черепиці , доступних у різних формах: монах, короп або прямокутник. Похилий дах чудово підкреслить їх колір: цегла, коричневий або графіт. Черепиця на даху чудово поєднується з архітектурним стилем будинків з не плоскими дахами. При цьому вони надзвичайно міцні, довговічні, стійкі до несприятливих погодних умов та сильних вітрів.

Чи покрівельна черепиця підходить для нерівних дахів?

Черепиця для даху також ідеально підходить для скатних дахів. Його перевагою перед плиткою є її нижча ціна, а також трохи більший вибір з точки зору профілю, кольору та покриття . Останнє впливає не тільки на естетику металевого покрівельного листа, але перш за все на термін його служби. Топінг, що складається з дрібнозернистого каменю чи керамічного агрегату, покритий акриловою смолою та посилений біоцидами, значно затримає появу зеленого покриття на шкірі.

Бітумна черепиця як ідеальне покриття для косого даху

У нашій пропозиції ви також знайдете бітумні черепиці, які можна успішно встановити на скатних дахах , особливо на мансардних люках та дахових вікнах . Смуги на черепицю досить вузькі, тому при їх укладанні навколо люків на даху не утворюється багато відходів. Крім того, черепиця легка, гнучка, проста в установці і не перевантажує кроквяну конструкцію даху.

Тому похилі дахи створюють великі можливості у виборі покриття. І черепиця, і черепиця з металу, і бітумні черепиці будуть дуже добре працювати на них.