Комплектація будівельних об’єктів «під ключ»

Будь-яке будівництво або ремонт – довгий і непростий процес, Який складається з різних етапів і вимагає закупівель самих різних матеріалів і обладнання як будівельного так і інженерного. Як спростити і прискорити його Сократ витрати і оптимізувати постачання.

Переваги комплексного підходу

Комплектація будівельних об’єктів «під ключ» – це правильний і економний підхід до будівництва. Під час будівництва, потрібно вирішити чимало питань – знайти організацію, яка створить дизайн-проект, вибрати і замовити будівельні матеріали, інженерне обладнання, простеживши щоб нічого Не було упущено, знайти Необхідну техніку, укласти договір з будівельниками, які втілять дизайнерські ідеї в життя, а також проконтролювати якість їх роботи. Справитися з усім цим самотужки дуже складно.

Для таких завдань і розроблялася система комплектації об’єктів. Замовнику досить звернутися в нашу компанію і наші співробітники організовують весь процес будівництва – від постановки завдання для проектувальника в закупівлі будматеріалів та організації роботи будівельників. Замовник позбавляє себе від необхідності всебічно контролювати процес і вести Нескінченні переговори з постачальниками та підрядниками – звіти про просування справ він отримує від менеджера компанії.

Як це економить Не тільки час, а й кошти? Наша компанія співпрацюють з будівельними організаціями та постачальниками матеріалів, а по тому ви можете розраховувати на особливі умови і значущі знижки. Так само, покупка всіх матеріалів в одному місці Знижує витрати на логістику, адже все необхідне доставляється одночасно. Фінанси можна заощадити і на зберіганні – при закупівлі великих партій товару його потрібно десь складувати. Ми вже включаємо цю послугу. За оцінками експертів, договір комплектації об’єкта допомагає заощадити від 10% бюджету і більш.

Комплектація об’єктів будівництва «під ключ»

Що включає в себе комплектація об’єктів будівництва? Кожен клієнт сам вибирає, який з етапів передоручити нашої компанії. Пропонуємо наступні послуги:

Роботи з проектування

Будь-яке будівництво починається з паперу – тобто з докладного проекту, і проектування – один з найбільш принципових етапів. Наші архітектори та інженери створять проект майбутньої споруди, З огляду на всі ваші побажання і можливості. При будівництві або ремонті квартир і котеджів мова йде про дизайн-проект, в якому будуть прописані всі дрібниці, від розташування перегородок до сценарію освітлення. Саме з цим документом потім будуть звірятися робочі.

Підбір матеріалів

Ринок будівельних матеріалів величезний і рядовий замовник навіть не підозрює про більшість представлених на ньому позицій. Нажите співробітники, добре знайомі з асортиментом різних строймагазінов, допоможуть вибрати, що буде потрібно для втілення ідей архітекторів і дизайнерів.

Розрахунок витрат матеріалів

Складання бюджету – один з найскладніших етапів будівництва або ремонту. Неспеціаліст складно з першого разу розрахувати все правильно – не дарма кажуть, що до остаточної кошторисі на ремонт можна сміливо додавати як мінімум 30%, щоб представлять себе реальний рівень витрат. Але в професіоналів такого не буває – розрахунок проводиться один раз і дуже точно.

Замовлення матеріалів в виробників

Комплектація будівельних об’єктів передбачає Не тільки вибір матеріалів, але і їх закупівлю в виробників або дистриб’юторів. Оскільки наша компанія є оптовим закупщиком, ви також отримаєте значущі знижки і тим Самим заощадити ваші гроші. Менеджери оперативно реагують на потреби клієнта і можуть замінити один товар іншим, якщо в проект або графік робіт були Внесено якісь зміни.

Доставка матеріалів згідно утвержденно графіком

Комплектація об’єктів будівництва включає в себе і транспортні послуги – наша компанія сама доставляє всі замовлені матеріали на об’єкт і погодить час поставок, що виключає простої в роботі через брак певних будматеріалів в потрібний момент.

Відповідальність за якість матеріалів

Ми гарантуємо високу якість всіх використовуваних матеріалів, так як працюємо з добросовестними постачальниками, а наш досвід допомагає вибирати кращі пропозиції ринку.

Здача в оренду будівельного устаткування

На будівництві нерідко потрібна найрізноманітніша техніка, причому, здебільшого – це дуже дороге обладнання, купувати яке заради одного проекту недоцільно. У ЦИХ випадках набагато вигідніше орендувати Необхідну машину на термін проведення робіт. Наша компанія має договори з різними організаціями, що спеціалізується на прокаті обладнання. При цьому вся техніка, що надається в оренду, знаходиться в хорошому стані і регулярно проходить техогляд.

Консультаційна допомога в період будівництва

Консультанти компаній завжди готові допомогти з вирішенням будь-яких питань, пов’язаних з будівництвом і ремонтом – від підготовки дозвільної та проектної документації до вирішення нестандартних питань.