Компанія “Damet” – це продаж покрівельного матеріалу і комплектуючих для покрівлі та фасадів.

Компанія “Damet” на ринку покрівельного матеріалу працює вже протягом уже понад 8 років.

Ми цінуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, прислухаємося до їхніх потреб, а потім пропонуємо правильний курс дій. Будь то профілактичне обслуговування покрівлі або ремонт покрівлі, або заміна покрівлі, або пристрій нової мідної крівлі.

Наша компанія продає тільки високоякісні продукти, які існують на ринку з продажу покрівельних матеріалів і комплектуючих матеріалів для покрівлі та фасадів. Це найбільш інноваційні товари, які доступні сьогодні.

З моменту заснування нашої компанії “Дамет” ми прагнемо досягти кращого обслуговування клієнтів. Ми пишаємося нашим товаром від найкращих і відомих виробників в світі. У той же час ми знаємо, що успіх нашої компанії безпосередньо залежить від того, як ми обслуговуємо наших клієнтів.
Наш підхід до клієнтів – це прагнення забезпечити їх високим сервісом обслуговування. Використовуючи творчий підхід до справи, відданість справі, гордість за нашу справу ми прагнемо зосередитися на потреби клієнта.

Це наші принципи і цінності. Ми хочемо, щоб всі члени нашої команди разом з нашими клієнтами, акціонерами і постачальниками розуміли один одного і довіряли один одному. Ми відповідаємо на потреби наших клієнтів з більшою швидкістю і маневреністю, ніж наші конкуренти.

Ми надійні. У нас є почуття відповідальності, і ми знаємо, що задоволення потреб клієнтів є пріоритетом для всіх. Конфлікт вирішується своєчасно і безпосереднім чином. Для нас має велике значення взаємовигідні відносини з клієнтами, постачальниками і акціонерами.

Про нас часто кажуть: «Ввічливі, уважні, чуйні і активні. Мають велике розуміння того, що для клієнта означає «Дім». Нас рекомендують друзям і знайомим.